Žena šla pořídit nového pejska pro své syny. Zasáhl osud a našla dlouho ztraceného přítele

Aisha Nieves, rodačka z Allentownu v Pensylvánii může říct, že skutečně poznala, co to znamená mít skutečné štěstí a zažít náhodu nebo zásah osudu na vlastní kůži. Vše začalo, když se rozhodla, že svým dvěma malým synům pořídí psa. Vydala se tedy do zvířecího útulku.

Ztráta nejlepšího přítele

Nieves si sama přála psa. Moc dobře totiž věděla, jakými jsou psi nejlepšími přáteli, jsou to členové rodiny. Už dva roky oplakávala ztrátu svého domácího mazlíčka jménem Kovu, křížence rotvajlera a pitbula, jenž utekl, když v roce 2019 do zahradního plotu narazil nákladní vůz. Tehdy ho viděla naposledy. To ale nevěděla, že za několik týdnů po havárii se Kovu dostal do psího útulku.

Radostné setkání

Ovšem počátkem tohoto měsíce došlo ke zvratu. Když se Aisha rozhodla svým dvěma synům pořídit psa, netušila, že ji čeká setkání s Kovem. Jakmile vstoupila do adopčního centra, ztuhla při pohledu na fotografii pitbula kříženého s rotvajlerem. Věděla, že to je její Kovu. Bohužel ale zjistila, že už byl adoptován do jiné rodiny. Ale ta se Kova dobrovolně vzdala a umožnila Aishe opět se setkat se svým chlupatým přítelem. Nejdříve se bála, že si ji nebude pamatovat, ale opak byl pravdou. Při dojemném setkání to vypadalo, jako kdyby se ti dva na dlouhou dobu nikdy nerozloučili.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: 6abc.com