Muž vezl v otevřené části vozu psa vystaveného bouřce a dešti. Věříte vysvětlení majitele?

Nedávno sociálními sítěmi a vlastně celým internetem proletěl obrázek, který se okamžitě stal virálním z těch nejhorších důvodů. Způsobil mezi uživateli internetu značný rozruch. Jak sami uvidíte, rozhořčení je zcela oprávněné. Jeden z řidičů pořídil snímek třesoucího se pejska ležícího v zadní části pickupu, který uháněl po silnici v silné bouři.

Bouřka psy děsí

Pro nikoho by neměla být žádná novinka, že psi, obecně zvířata, se zpravidla meteorologického jevu, jakým je bouřka, velmi bojí. Blesky a vydatný déšť je děsí. Ovšem majitel tohoto psa jej nechal nebohého v nezakryté části auta, vystaveného bouři, větru a dešti. Neměl se kam ukrýt před nepříjemnými vlivy počasí.

Proč zvíře nesedí uvnitř

Každý na internetu chce vědět jednu jedinou věc – proč pes nesedí uvnitř vedle majitele? Fotografie působí více než smutně a krutě. Zvíře leží samo v dešti i přesto, že místo spolujezdce je prázdné. Majitel psa, Blake Heidelberger, odpověděl, že to bylo proto, že pes byl pokrytý blátem. Stejně tak ale tvrdí, že všichni jeho mazlíčci jsou “výstavní psi” a o všechny je velmi dobře postaráno. Údajně jim nic nechybí.

Fotografie svědčí o něčem jiném

Pravdivost tohoto tvrzení nelze příliš komentovat, neboť zatím byla pořízena pouze tato fotografie, jež však na Heidelbergera nehází vůbec dobrý stín dle toho, jak se svým psem zachází.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dogingtonpost.com