Mužský ejakulát jako nový trend ve světě kosmetiky. Další cesta k získání mladistvého vzhledu

Lidé by v dnešní době vyzkoušeli snad každý nový kosmetický nebo módní trend, jen aby dosáhli mladšího vzhledu. Konkrétně v dnešním extrémním případě se ukazuje, že mužský ejakulát je jednou z nejlepších složek, které vám mohou zaručit mladistvou tvář.

Obličejová maska z mužského spermatu

Jedna z odbornic tvrdí, že její klientky nejsou stydlivé a zcela v klidu si nechají potřít svou tvář spermatem. Mužské sperma totiž zlepšuje vstřebávání kyslíku a zvyšuje krevní oběh v obličejové tkáni, což pleti poskytuje okamžitý lesk. Zároveň zpomaluje účinky stárnutí kůže, protože je silným antioxidantem, jenž také snižuje výskyt pigmentových skvrn a akné, zmenšuje vrásky a vyhlazuje pokožku.

Jak to celé funguje?

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto metodu, je třeba si mužské sperma natřít na vyčištěnou tvář a nechat působit 20 minut, aby se zcela vstřebalo do pokožky. Poté si opláchněte obličej studenou vodou a jemně vysušte nebo otřete kosmetickými ubrousky.

Přestože se může pro některé jednat o skutečný extrém, mnoho lidí neváhá tuto metodu podstoupit. Ačkoli se taková procedura může zdát nehygienická, nejedná se o nic nebezpečného. Ve skutečnosti jde o další přirozený způsob, jak získat mladistvý vzhled. Jen není zcela obvyklý.

Jaký názor máte vy? Podělte se o něj s námi v komentářích a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: healthyfoodhouse.com