Odstranění celulitidy není nemožné. Efektivních postupů je hned několik

Dolíčky ve tvářích bychom snad chtěli všichni, jsou roztomilé a přidávají nám na kráse. Ovšem dolíčky na hýždích a stehnech představující nehezkou celulitidu, to nechce nikdo z nás. I když je ale tento stav pokožky pro mnohé frustrující, je důležité podotknout, že nemá co dělat s naším celkovým zdravím. Jedná se o něco zcela normálního, co má více než 85% žen na celém světě. Ale chtít se zbavit celulitidy z estetických důvodů je v pořádku, a proto bychom vám chtěli poradit, jak na to.

Endermologie

Endermologie je schválený, neinvazivní postup, který snižuje výskyt celulitidy pomocí válcování a manipulace s tukovou tkání. Během léčby odborníci používají ruční masážní zařízení po dobu asi 40 minut 1 – 2krát týdně.

Vakuový kalíšek

Tento produkt hluboce stimuluje krevní oběh a rozpouští tuky, které způsobují nežádoucí dolíčky.

Bioaktivní kolagenové peptidy

Na základě studie bylo zjištěno, že tento doplněk stravy měl po 90 dnech používání výrazné zlepšení celulitidy. Takový druh ošetření navíc zvyšuje pevnost a pružnost pokožky zevnitř.

Akustická vlnová terapie

Jedná se o ambulantní ošetření, během něhož speciální zařízení dodává akustické vlny do postižených oblastí. Tyto vlny vytvářejí vibrace, které mají vliv na základní pojivovou tkáň tak, že snižují celulitidu. Akustická vlnová terapie navíc stimuluje produkci kolagenu, vyhlazuje pružnost pokožky a zlepšuje její pružnost.

Laserové ošetření

Jedná se o bezpečnější, ale dražší řešení problému s celulitidou. Dermatologové používají zařízení velikosti jehly, které se zabývají jednotlivými jamkami na kůži.

Jak se vám dnešní tipy líbily? Pokud se vám zdály užitečné, neváhejte je sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: womenworking.com