První vlogující medvěd na světě. Nález akční kamery poskytl nevídané záběry

Muž byl zrovna na lovu v přírodě, když našel starou akční kameru. Nenechal ji jen tak ležet na zemi. I kdyby nefungovala, což předpokládal, do přírody zkrátka nepatří. Přirozeně ji tedy zvedl a odnesl s sebou domů. Pokusil se ji nabít a hle, ona opravdu fungovala. Rozhodl se pustit poslední záznam, možná mu napoví, co se stalo s jejím majitelem.

Byl pobaven tím, co viděl

Jakmile byla kamera nabitá, muž začal přehrávat její záznamy. Byl překvapen a zároveň pobaven tím, co viděl. Video mělo více než 4 minuty stopáže. To, co ho přivítalo, byl americký černý medvěd, který si hrál s kamerou tak, že do ní mlátil tlapami a nosil ji v tlamě. Ani netušil, že se z něj tak stal první vlogující medvěd na světě.

Nejdříve zkoumá svůj objev

V první minutě a půl záběru medvěd bouchá do kamery tlapou, zkoumá, co to vlastně objevil, než se ji pokusí zvednout tlamou. Po několika vtipných pokusech se medvědovi zadaří, dokonce i otočením přední části kamery směrem k obličeji to vypadalo, že se úmyslně chce nahrát. „Je to ta nejbláznivější věc, jakou jsem kdy našel,“ uvádí nálezce.

Sdílel záběry na sociálních sítí

Lidé na Twitteru si ze záběrů začali dělat legraci a prohlásili medvěda za jejich nejoblíbenějšího vloggera. Někteří byli dokonce tak akční, že ze záběrů začali tvořit oblíbená meme, která nyní kolují po celém internetu. Tento medvěd se stal slavným a ani o tom neví. Na záběrech z kamery působí roztomile, ale věříme, že setkat se s ním tváří v tvář už by tak veselé nebylo. Jen se podívejte na tu tlamu a zuby na níže uvedeném videu:

Úvodní obrázek: Michelle Buntin/Creative Commos/Public domain, Zdroj: Shareably.co