Od pití a hudby do nemocnice. Narozeninová oslava se změnila v noční můru a boj o život

April Charlesworth vyrazila na oslavu svých narozenin do restaurace s přáteli. To ještě nevěděla, že se každou chvíli stane něco, co jí obrátí život naruby. Přímo vedle ní vybuchlo topení. Oslava narozenin se najednou změnila v opravdovou noční můru a boj o život.

Narozeninová noční můra

Vše se stalo v dubnu roku 2021. April, mladá žena z Velké Británie, vzala své přátele do restaurace v Suffolku. Byl to skvělý večer plný zábavy. Ovšem jen do chvíle, než se jeden z mužů sedících vedle u stolu rozhodl do topení nalít trochu alkoholu. V ten moment topení bouchlo přímo u April.

Ashleigh, Aprilina sestřenice, si všimla, že s topením není něco v pořádku. O chvíli později byly obě ženy v plamenech. Byly převezeny do nemocnice a uvedeny do kómatu. Byla jim provedena transplantace kůže na hrudi, rukou, krku a pažích. Musely čelit nesnesitelným bolestem. Ani jedna z nich se nedokázala smířit s tím, co se stalo, ale April se rozhodla, že bude bojovat. Byla matkou 8letého syna.

Žena nechce vycházet z domu

April užívá antidepresiva, aby jí pomohla se s traumatem alespoň trochu vyrovnat. „Před incidentem jsem byl šťastná, kdykoli jsem mohla odejít z domu, abych se mohla také trochu pobavit, ale teď je to pro mě nejhorší představa. Raději zůstávám doma se synem. Jsem strašně paranoidní. Nechci vycházet sama ven, protože mám pocit, že každý, koho na ulici potkám, mi chce ublížit,“ vysvětluje April.

„Na tváři nosím plastovou masku s otvory pro oči, nos a ústa. Spím i s tlakovou maskou. Ze začátku to bylo extrémně nepříjemné a dusivé. Sotva jsem mohla dýchat a některé noci jsem spala jen dvě nebo tři hodiny.“ April zveřejňuje své fotografie na sociálních sítích a sdílí své zážitky s těmi, kteří také přežili podobnou tragédii.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nypost.com