Dívenka se naučila základy znakového jazyka, aby mohla komunikovat s pošťákem. Její laskavé gesto uhranulo svět

Na YouTube bylo zveřejněno video, které dojalo nejednoho uživatele internetu. Věříme, že i vy po jeho zhlédnutí, těžko zadržíte slzy či úsměv. Na pořízeném záznamu můžete vidět malou holčičku, jak se snaží komunikovat s neslyšícím doručovatelem ve znakovém jazyce.

Kvůli pošťákovi se naučila základy znakového jazyka

Na videu můžete sledovat scénu s malou holčičkou, která se naučila základy znakového jazyka, aby mohla komunikovat s neslyšícím doručovatelem, který do jejich domu pravidelně nosí poštu. Když bylo dívce vysvětleno, že muž neslyší a dorozumívá se pouze rukama, okamžitě zatoužila vědět více.

Video je skutečným hitem

Video, které kdysi přistálo na internetu, je již skutečným hitem. Důkazem toho je, že během velmi krátké chvíle dosáhlo více než 14 miliónů zhlédnutí a několika tisíců sdílení. Dívka se svým gestem dotkla srdcí mnoha uživatelů internetu.

Poprvé se setkala s neslyšící osobou a ihned zatoužila naučit se něco nového. Věříme však, že je to teprve začátek. Dívka našla v užívání znakového jazyka zalíbení a kdoví, možná své znalosti bude rozvíjet i nadále. Na neslyšícího doručovatele velmi zapůsobila, na videu můžete vidět jeho radost i dojetí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dylan Anderson