Pejsek trpělivě čeká na chlapce, až vystoupí ze školního autobusu. Jakmile ho uvidí, vítá ho vřelým objetím

Videa s malými dětmi nebo zvířaty patří na internetu rozhodně mezi ty nejpopulárnější. Když se však děti i zvířata objeví společně, je to naprostý hit. Jedním z takových je i video, kde můžete sledovat roztomilou scénu, kdy chlapec vystupuje ze školního autobusu a jeho pejsek jej už netrpělivě vyhlíží a srdečně vítá.

Psi jsou plnohodnotní členové rodiny

Jistě se všichni shodneme na tom, že psi jsou jako členové rodiny. Jejich věrnost a láska nezná mezí. Dokonce můžeme mít někdy pocit, že nám rozumí lépe než někteří lidé. Přátelství, která se navazují mezi lidmi a psy jsou jedinečná a často trvají celý život. O tom ví své i tento malý chlapec. Pokaždé, když se vrací ze školy, vítá ho jeho nejlepší chlupatý kamarád.

 

Pes trpělivě čeká před domem

Pejsek na něj už trpělivě čekal před domem. Když přijel školní autobus, zvíře nedokázalo skrýt své nadšení. Jakmile se chlapec přiblížil, oba si skočili do náruče. Jejich shledání bylo natočeno na video a jistě potěšilo oko každého milovníka zvířat.

Příspěvek na YouTube již nasbíral více jak 7,5 miliónu zhlédnutí. Scénu natočili chlapcovi rodiče a jsme si jistí, že při pořizování roztomilé scény nedokázali skrýt úsměv. Pejsek působí, jako kdyby chlapce neviděl několik let, a tak se to opakuje každý školní den.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: ViralSnare Rights Management