Návod, jak udržet své dospívající děti během společných večeří od mobilních telefonů. Tento otec problém vyřešil brilantním způsobem

Mobilní telefony hrají v našich životech obrovskou roli. Už dávno je nepoužíváme pouze pro volání, ale píšeme na nich, fotografujeme, odesíláme e-maily, hrajeme hry, posloucháme hudbu a surfujeme na internetu nebo projíždíme sociální sítě. Díky svým různorodým možnostem se většina lidí stává na svých mobilech závislými, zvláště děti. Tento tatínek vyřešil problém s používáním mobilního telefonu u večeře brilantním způsobem.

Veškerá pozornost patří mobilu

Telefony jsou velkým rozptýlením v každodenním životě. Někdy je těžké bez nich vydržet i pouhých deset minut. Jistě to znáte všichni, na někoho mluvíte a místo toho, aby se vám díval do očí, veškerá pozornost padá na mobilní telefon a vaše slova jdou jedním uchem dovnitř a druhým ven. Vést s někým takový rozhovor je velice frustrující. Proto se spousta rodin snaží nastavit určitá pravidla alespoň při společných chvílích, jako jsou například večeře. Tento muž toho měl tak akorát dost, a tak vymyslel skvělý způsob, jak udržet své dva dospívající syny od mobilních telefonů alespoň při společném stolování.

Místo soli pepř

Otec požádal svého syna, aby mu podal sůl. Ten byl ovšem tak zabraný do svého mobilního telefonu, že otci podal namísto soli pepř. Když muž nemohl získat pozornost svého syna, věděl, že tady je potřeba bojovat všemi zbraněmi. Vzal tedy situaci do svých vlastní rukou a dal svým synům ochutnat jejich vlastní medicínu, akorát pěkně postaru. Přinesl si psací stroj a přímo u večeře do něj začal vší silou psát. V tu chvíli si vyžádal pozornost svých synů, kteří zpočátku měli otce za blázna. Pak jim ale došlo, o co jde. Odložili své mobilní telefony a pustili se do večeře. Od té doby byl od mobilních telefonů klid.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net