Pouličnímu muzikantovi kolemjdoucí příliš nevěnovali pozornost. Když chtěl skončit, všiml si, že má přece jen publikum

Pokud jste někdy vystupovali před publikem, pak jistě víte, že může být dost frustrující, když zjistíte, že vaše vystoupení vlastně nikoho nezajímá. Stejně tak tento malajský busker hrál na kytaru a vypadalo to, že mu nikdo nevěnuje pozornost. Netušil však, že jeho největšími fanoušky nemusí být jen lidé.

Hudbu nemilují jen lidé

Viděli jsme, jak hudba čas od času může ovlivnit i zvířata. Papoušci tančí na svou oblíbenou melodii, sloni pláčou při dojemných tónech a psi vyjí při hře na klavír. Ale tentokrát vám ukážeme kočky, které se zamilovaly do hry na kytaru. Tato koťata sledují vystoupení různých buskerů a jsou tím nejsladším publikem, jaké si můžete přát. U tohoto malajského buskera se příliš kolemjdoucích nezastavilo. Když už chtěl skončit a jít zase o kus dál, uvědomil si, že přece jen má publikum. Čtyři potulná koťata seděla přímo před ním na zemi a nemohla z něj spustit oči.

Nespustily z něj oči ani na vteřinu

Kočky muzikanta pozorně sledovaly, ani se nehnuly, aby o něco nepřišly. Jeden z kolemjdoucích si této roztomilé scény všiml a okamžitě vytáhnul mobilní telefon, aby vše zachytil na video. Koťata poskytovala buskerovi podporu, za kterou jim muž na konci svého vystoupení vřele poděkoval. I když možná nevyhrává ceny Grammy, takové publikum mu rozhodně stojí za to, aby pokračoval v hraní a nenechal se odradit nezájmem některých lidí. Dokonce si můžete všimnout, že některé z koček mírně pokyvují hlavou do rytmu. Kdo by si pomyslel, že se tolik zamilují do hry na kytaru?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Animalchannel.co