Nebohé sedmiměsíční štěně mělo nalézt smrt uprostřed kruté zimy. Ovšem jeho silná vůle a odhodlání bojovat ho nezradily!

Lidé občas dělají věci, které jsou mimo veškeré chápání. Míra zkaženosti, ke které jsou schopni dojít, je hrůzostrašná a bohužel jí můžeme být zasaženi v určitém bodě našeho života všichni. Opustit malé štěně a ponechat jej svému osudu na ulici, je krutá věc, ale přivázat ho ke stromu uprostřed extrémní zimy a sněhu? To už je sadismus. Naštěstí mělo toto čtyřnohé stvoření silnou vůli, která mu pomohla najít v této noční můře nepravděpodobnou druhou šanci na život.

Jelikož se kříženec pitbula nemohl ani pohnout, snažil se na sebe upozornit křikem a kňučením ze všech sil, aby si jej všimli sousedé, kteří následně mohli upozornit správné orgány a zahájit proces záchrany malého zvířete z kruté zimy. Když Donna ze St. Louis poprvé štěňátko uviděla, málem ji to zlomilo srdce. “Tato nebohá duše mě úplně dostala. Pohled na ni mi málem zlomil srdce. Třásla jsem se a vystrašeně křičela,” vypráví Donna.

Uvázání ke stromu ovšem nebylo jediným problémem. Zvířecí tělíčko bylo pokryto modřinami a zraněními. S vědomím, že je štěně vyděšené a mohlo by ihned po odvázání začít utíkat, se Donna snažila přibližovat velmi pomalu. Nicméně, vypadalo to, že si malý pitbul uvědomuje, že se ho tato neznámá žena snaží zachránit. Nejen, že zůstal stát, ale začal také kňučet, jakmile mu připevnila vodítko kolem krku.

Dostal jméno Weezer. Byl odvezen do útulku, kde se o něj veterinář řádně postaral. Infekce na přední pacce se naštěstí dala snadno ošetřit a s léčbou a péčí byl zanedlouho opět plný života. Weezer je sedm měsíců staré štěně, takže má celý život ještě před sebou a po úplném zotavení může začít proces jeho adopce. Doufejme, že nalezne milující domov, který si zaslouží.

Podívejte se na níže uvedené video, jak záchrana malého Weezera probíhala:

Zřejmě nikdy nepochopíme, kam až lidská krutost může zajít a proč lidé dokáží takto ubližovat nebohým stvořením, které se nemohou bránit. Pokud jste stejného názoru, sdílejte tento článek mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com