Vyděšené štěně si našlo úkryt v nebezpečné uličce společně s bezdomovcem, který se jej ochotně ujal. Podívejte se, jak probíhala jeho záchrana

Organizace Hope For Paws dostala informaci, že se po okolí potuluje vyděšené štěně rasy maltipoo. Malý pejsek byl z lidí vystrašený a věděl, že malý prostor mu poskytne hledané bezpečí a úkryt, který potřeboval. Když přijeli zachránci, schovával se mezi stěnou a plotem pokrytým nebezpečným ostrým drátem.

Dvě dívky, které pejska ohlásily, dorazily na místo a nabídly svou pomoc při chytání zoufalého zvířete. Zachránci požádali souseda o povolení ke vstupu do objektu, aby mohli psa vytáhnout ze svého úkrytu. Naštěstí se zadařilo! Jakmile si štěně uvědomilo, že je v pasti, poddalo se. Dostalo jméno Buddy.

Hned po naložení Buddyho do auta dobrovolníci zjistili, že svůj nový domov sdílel s bezdomovcem, kterému byly následně nabídnuty peníze a spací pytel. Bezdomovec tyto dary s vděčností přijal.

Buddy konečně věděl, že je v bezpečí a okamžitě začal vrtět ocasem, jakmile si dopřál příjemnou, očistnou koupel. Nyní má nový a milující domov a rodinu.

Chcete vědět více o záchraně Buddyho? Podívejte se na níže uvedené video.

Líbil se vám dnešní článek? Pokud ano, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: pawmygosh.co