Opatrnosti není nikdy dost. Nezapomínejte věnovat pozornost vašim dlaním, na kterých se mohou projevit první příznaky rakoviny

Na vašich dlaních toho můžete pozorovat spoustu – délku vašeho života, lásku, peníze, úspěch, stáří, ale dokonce i známky rakoviny. Dlaně jsou jednou z nejčastěji používaných částí těla, což znamená, že vyžadují také pečlivou kontrolu. Jakmile si všimnete jakýchkoliv příznaků, neváhejte jít okamžitě k lékaři, abyste problémy konzultovali a řešili včas.

Suché a popraskané dlaně

Je samozřejmé, že ruce po jakékoliv manuální práci či s postupem času zůstávají vysušené, ale pokud ani po pravidelné aplikaci krémů a různých tělových mlék se situace nelepší, měli byste navštívit lékaře. Suchá kůže na rukou nebo změny barvy, mohou znamenat, že se potýkáte se závažnějším problémem.

Oteklé ruce

Rakovina je známá tím, že způsobuje nejrůznější změny na těle, takže pokud si všimnete něčeho zvláštního, měli byste podstoupit konzultaci s lékařem. Začínají-li vaše ruce a paže otékat, mohlo by se jednat o vývoj tohoto nebezpečného onemocnění.

Bolest v rukou

Pokud bezdůvodně pociťujete bolesti v rukou, může se jednat o další příznak vzniku rakoviny a důvod, proč navštívit svého lékaře. Rakovina způsobuje bolest v různých orgánech, včetně rukou. I když se rakovina může týkat jiné části těla, projevit se může bolestí v dlaních.

Další příznaky rakoviny

Ruce jsou jednou z možných oblastí na těle, kde se příznaky rakoviny mohou projevit. Ovšem ne jedinou! Náhlá ztráta hmotnosti, ochraptělost, neustálá únava, podrážděnost a dlouhodobý kašel také patří mezi symptomy rakoviny, které se týkají různých míst na těle.

Opatrnosti není nikdy dost, nezapomeňte proto sdílet tento článek mezi svými přáteli a rodinou, aby i oni věděli, na co je třeba se zaměřit.

Zdroj: feelhealthylife.com