Při tragické nehodě přišla o svého snoubence a tři děti. Tři dny na to zasáhla pozůstalé další strašlivá rána

Muriel Michael, 28letá matka 3 dětí, řídila ve Fulton County v Ohio rodinný vůz, když do auta narazilo cizí SUV. Ženin snoubenec Xavier Brown, 25 let, a syn Deklan Jankowski, 9 let, byli na místě mrtví. Dvě mladší děti, 7letá Aurora a roční Riggs, byly převezeny do nejbližší nemocnice společně s Muriel.

Pět životů opustilo tento svět

Celá rodina z nabouraného auta nepřežila. Matka zemřela o 3 dny později. Řidič druhého vozidla byl také převezen do místní nemocnice, jeho zranění však nebyla život ohrožující. Okolnosti neštěstí policisté stále vyšetřují. „Pět krásný andělů opustilo tento týden tuto zemi, aby se na obloze staly zářícími hvězdami,“ bylo uvedeno v online nekrologu.

Byli láskyplnou a milující rodinou

„Obě rodiny jsou ztrátou těchto 5 duší zarmouceny, ale víme, že jsou nyní na společné cestě do nebe. Každý, kdo je znal, věděl, jak výjimeční byli,“ uvedly truchlící rodiny v prohlášení. Podle nekrologu byl Riggs společným dítětem páru, Deklan a Aurora byly Murieliny děti z předchozího vztahu. Muriel i Xavier byli rodinně založeni, svedl je dohromady jejich společný pohled na život, kde je nejdůležitější rodina.

Byli nejlepšími přáteli

Obě rodiny pozůstalých potvrzují, že Muriel a Xavier byli sice pár, ale zároveň nejlepšími přáteli, kteří si byli vzájemnou oporou za každých okolností. Byli oddáni svým rodinám a Xavier miloval Murieliny děti z předchozího vztahu jako své vlastní. Jeho truchlící sestra poté poděkovala všem, kteří byli v této noční můře po jejím boku nebo darovali příspěvek na zřízenou nadační stránku, přičemž vybrané peníze šly na pohřební náklady.

Úvodní obrázek: Se souhlasem rodiny Michael a Brown, Zdroj: People.com