Nejagresivnější znamení zvěrokruhu. Před těmito osobami se mějte na pozoru

Přestože je každý člověk jedinečný, některé povahové rysy jsou společné pro určitá znamení zvěrokruhu. Například víme, že znamení ohně mají větší sklon riskovat a projevovat odvahu, zatímco znamení Země hledají stabilitu a harmonii. Kreativní, upovídaný nebo spíše introvertní a citlivý, každý rys osobnosti se podle astrologů odvíjí od analýzy nebes a planet. Chování jednotlivců tak lze určit podle doby jejich narození. Zde jsou 4 znamení zvěrokruhu, která patří mezi nejagresivnější a na která je potřeba dávat si pozor.

Beran

Berani, ovlivnění planetou Mars, jsou velmi dynamičtí. Jejich duše bojovníků je vede k tomu, aby udělali vše pro dosažení svých cílů ve všech oblastech. Jsou nebojácní a neváhají být naléhaví, když něco chtějí. Moc nepřemýšlejí. Často jednají náhle a nemyslí na důsledky svých činů, než je uskuteční. Hladoví po akci a vášni, mají tendenci se bezhlavě vrhat do nebezpečných dobrodružství. Bohužel, když se Berani zlobí, bývají agresivní. Je pro ně obtížné usměrňovat svou energii, zvláště pod vlivem hněvu.

Blíženci

Blíženci, kterým dominuje Merkur, jsou velmi společenští, inteligentní a zvědaví, přinášejí novou energii kamkoli vkročí. Jejich mysl neustále hledá poznání. Blíženci jsou však zakomplexovaní a mají problém sdílet své emoce s ostatními. Neodvažují se mluvit o svých slabostech a snaží se být vždy silní. Často se ocitají uprostřed sterilních debat, které mohou dopadnout špatně. Jsou tvrdohlaví, odmítají změnit názor a nesnesou, když se jim někdo postaví. Když se rozzlobí, stanou se velmi agresivními a dokážou říct extrémně zraňující slova.

Lev

Lvům vládne Slunce. Mají mocnou sílu přitažlivosti. Jsou vřelí, velmi štědří a vědí, jak dávat a přijímat lásku od svých blízkých. Jsou ale nesmírně hrdí a mají tendenci chtít převzít vedení ve všech situacích, které se jim naskytnou. Nedokážou přenést odpovědnost na druhé. Mají dominantní a trochu autoritářský charakter. Mohou působit hrdě a vyděsit mnoho lidí kolem sebe. Lvi jsou bojovní a nebojí se konfrontací. Nemají problém obhájit své myšlenky a získat respekt od ostatních. Ve vzteku mohou odhalit tesáky, aby ukázali svou sílu a bojovného ducha.

Štír

Štíři jsou ovlivněni Marsem a Plutem a jsou charismatičtí. Potřebují vášeň, aby dosáhli skutečného naplnění. Velmi se bojí selhání a snaží se poučit ze svých zkušeností, aby se den za dnem zlepšovali. Štíři, kteří jsou velmi diskrétní ve svých citech, jen zřídka odhalí svou náklonnost k ostatním. Často ale bývají nervózní a každou chvíli mohou ztratit chladnou hlavu. V těchto situacích mohou zcela změnit svůj postoj. Stávají se velmi násilnými a mohou opovrhovat nebo dokonce ponižovat lidi kolem sebe.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com