Chlapec strávil sedmé narozeniny v nemocnici. Lékař mu připravil nezapomenutelnou oslavu

Nemocnice jsou ponurá místa. Nikdo je nemá v lásce a je jasné proč. Zvláště pro malé děti mohou být nemocnice děsivé. Bohužel tento malý chlapec musel nejen vydržet pobyt v nemocnici, ale dokonce tam strávit i své narozeniny. I přesto se jeho rodiče pokusili, aby jeho narozeniny byly nezapomenutelné.

Akce Poník

Ano, přesně tak, poníka. Poník jménem Olaf statečně vyjel výtahem nahoru až do patra, kde chlapec ležel, aby ho překvapil. Olaf, který měl dokonce na hlavě přidělaný roh, aby vypadal jako jednorožec, skutečně vytvořil z chlapcových narozenin jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Chlapec i jeho rodina na ně nikdy nezapomenout.

Vyjádření lékaře

„Jako chlapcův odborný lékař se poslední měsíce snažím společně s jeho rodinou přijít na to, jak mu co nejvíce pomoci s vytvářením hezkých vzpomínek během jeho nelehké cesty životem. S tím, že myslíme i na jeho limitující zdravotní stav. Byli jsme šťastní, že se nám Projekt Poník podařilo uvést do pohybu,“ řekl doktor Zaf.

Jedny z nejkrásnějších narozenin

Chlapec strávil od svého předčasného narození spoustu času v nemocnici. Léčí se zde s jeho život ohrožující chorobou, která napadá jeho srdce, plíce a střeva. Navíc má k tomu všemu vzácný Klinefelterův syndrom.

Jeho matka Joanne byla velice šťastná za to, jak se nemocnice o jejího syna starala a jakou mu nachystala narozeninovou oslavu. “Od začátku, co se nám syn narodil, nás neustále upozorňují na možnost toho nejhoršího,” řekla. “Ale on je náš hrdina a skutečný bojovník. Má toho ještě hodně před sebou, ale pokud tohle byly jeho poslední narozeniny, byly skutečně nezapomenutelné!” Chlapec s nemocí statečně bojuje a takový zážitek mu zaručeně dodal další sílu navíc.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Bbc.com