Neobvyklý způsob, jak se vypořádat s mouchami v domácnosti. Od teď se budou vašemu domu obloukem vyhýbat

Kdo z nás se v létě alespoň jednou nesetkal s problémem zvýšeného výskytu hmyzu? Je často obtížné se ho zbavit. Existují však domácí prostředky, jak jej odvrátit. Často jsou mnohem účinnější než prostředky zakoupené v obchodě.

Invaze much

Když otevřeme okna, abychom si užili čerstvého vzduchu, do bytu nám automaticky vpadne invaze much a za nic na světě z něj nechtějí vyletět. Lákají je například odpadkové koše plné shnilého ovoce nebo zeleniny. Mohou být obtěžující, ale to není to nejhorší – mohou přenášet nejrůznější bacily. Jak je tedy přimět, aby se našemu domovu vyhýbaly?

Neobvyklý způsob, jak se vypořádat s mouchami

Jedna TikTokerka se rozhodla podělit se o své poznatky a ukázala, jak jednoduše zabránit tomu, aby mouchy napadaly naše domácnosti. Budete k tomu potřebovat sáček s vodou – stačí jej zavěsit na okno. To je vlastně celé. “Malý trik pro každého, kdo bojuje s mouchami,” řekla žena na videu.

@tcfamalam #lifehack #tiktokhack #toptips #flies ##yourewelcome #itworks ♬ original sound – Tcfamalam

Sledující ocenili její nápad

Sledující TikTokerky nevěřili svým očím. Mnozí z nich tento trik využili a okamžitě si všimli účinků. “Dva dny a měl jsem doma snad pět much, většinou se objeví desítky,” stojí v komentářích. „Určitě obrovské zlepšení,“ dodal uživatel internetu.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Countryliving.com