9letý chlapec se chopil mikrofonu na svatbě sestry. Neplánovaný projev mladšího bratra rozplakal všechny přítomné hosty

Když bylo 9letému Gusovi z Denveru v Coloradu oznámeno, že jeho sestra je zasnoubená, místo radosti si začal dělat velké starosti. Proč? Bál se totiž, že na něj jeho sestra zapomene a nebude ji tak často vídat jako tomu bylo teď. Chlapec se s tím nedokázal vyrovnat, ale brzy se stalo něco, na co do konce života nezapomene. Jeho příběh se dostal na internet a nikdo, kdo si jej přečetl, nedokázal zadržet slzy.

Nechtěl přijít o milovanou sestru

Přestože byl Gus Bower na jednu stranu rád, že je jeho sestra šťastná a že se svým snoubencem začala nový život, něco ho trápilo. Bál se, že ji nebude vídat tak často jako teď. Přestože jsou nevlastní sourozenci s více než 20letým rozdílem, milují se a jsou nerozluční.

Svatební den všechno změnil

“Bál jsem se, že se mnou nebude trávit tolik času jako dřív,” přiznal Gus. “Bylo to pro mě velmi stresující, protože jsem ji nechtěl ztratit,” dodal. Všechno se však změnilo ve svatební den. Chlapec najednou cítil, že vše, co se kolem něj děje, magickým okamžikem.

Neplánovaný projev mladšího bratra

“Bylo to trochu jako kouzlo. Většina mých starostí prostě zmizela,“ přiznal. V tu chvíli se Gus rozhodl, že pronese neplánovaný projev. Tento okamžik si každý z přítomných zapamatuje už navěky. “Jsem tak rád, že ses dnes vdala. I když vím, že možná působím trochu smutně, jsou to slzy radosti. Catie, moc tě miluji a jsem ráda, že jsi mi dala švagra,“ řekl 9letý chlapec. Catie se ihned rozběhla ke svému bratříčkovi. “Je prostě takový, dělá, co si myslí, že by měl. Žádné zábrany. Do všeho, co dělá, dává srdce,“ přiznává nevěsta. “Nemůžeš dovolit, aby něco rozbilo rodinu, protože hluboko uvnitř ji miluješ a oni milují tebe,” zdůraznil Gus na svůj věk velmi dospěle.

Úvodní obrázek: Se souhlasem rodiny Bower, Zdroj: Newsner.com