Neprofesionální jednání lékařů dohnalo tuto ženu k sebevraždě poté, co jí během operace byla odstraněna část těla bez jejího svolení

Lucindě, 58leté ženě ze Swansea, bylo po operaci oznámeno, že ji byly odstraněny vaječníky, protože lékařům stály v cestě během chirurgického zákroku. Cítila bolest již dávno předtím, ale po operaci se její stav akorát zhoršil. Nakonec ji její současný stav plný bolesti dohnal k sebevraždě.

Lucinda podstoupila v roce 2016 operaci v soukromé nemocnici, kterou provedl lékař světově uznávaný pro své schopnosti při léčení střevních problémů. Nicméně nyní je suspendován a vyšetřován Generální lékařskou radou z důvodu neúspěšné operace. Lucinda později přiznala svému bývalému partnerovi, že nikde nevidí cestu úniku z bolesti.

Lucindina bolest se neustále zhoršovala, nikdo nedokázal vyřešit její problém. Lékař provedl neúspěšnou operaci, při které ženě odstranil vaječníky, což pacientce způsobilo agónii. Následná operace situaci ještě zhoršila a ovlivnila její duševní zdraví. Byla velmi rozrušená, že její vaječníky byly odstraněny bez jejího vědomí a svolení. Lékař, který má celou záležitost na svědomí, je v současné době postaven mimo službu.

Vyšetřovatelé jsou přesvědčeni bez jakýchkoliv pochyb, že se jednalo o sebevražedný záměr. Lucinda se oběsila ve svém podkroví.

Co říkáte na tento smutný příběh? Sdílejte s námi vaše názory v komentářích.

zdroj: www.bbc.com