Nesmyslné požadavky módních návrhářů pokořila sestra středoškolské studentky, jež si vysnila boty na maturitní ples za téměř 140 000 korun. Klobouk dolů za dívčinu fantazii!

I pro ty z nás, kteří zbožňujeme boty, je často těžké pochopit, proč některé páry bot stojí tak nehorázný balík peněz a nám nezbývá nic jiného, než se jen dívat za výlohou. Ale i my, kteří máme rozpočet pár korun, můžeme udělat parádu s krásným párem bot, protože existují i jiné způsoby, jak dostat to, co chceme, aniž bychom utratili spoustu peněz. Například jako tato dívka!

Daffodile Strass Louboutin jsou nové boty od Christiana Louboutina, které si vysnila středoškolská studentka na svůj maturitní ples. Želbohu, v přepočtu stojí téměř 140 000 korun. Ano, čtete správně! Pokud nejste celebrita a nevyděláváte si každý měsíc tolik peněz, že máte na rozdávání, není šance, abyste si takové boty pořídili. Navíc, jste-li středoškolačka! Lodičky mají 15centimetrový podpatek a jsou pokryté duhovými krystalky značky Swarovski. Jsou to jedny z nejkrásnějších bot a díky důmyslné sestřičce si tato dívka mohla splnit sen a vyjít si na svůj maturitní ples jako princezna.

Jak dokázala?

Stačilo koupit levné lodičky podobné výšky a tvaru jako má originál, skutečně silné lepidlo, modrou a červenou barvu, modré kamínky a zapojit trochu představivosti. Zkuste si to sami – poznáte ty pravé od falešných?

Líbil se vám dnešní příběh o sesterské lásce a o tom, jak se dají pokořit nesmyslné požadavky módních návrhářů? Neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com