Vskutku netradiční nástup ženicha na svatbu. Svatebčané nevěděli, zdali jsou na svatbě nebo na pohřbu

Dokážete si představit, že ženich dorazí na svou vlastní svatbu v rakvi? Těžké uvěřit, že? Ale přesně tak se to stalo. Na internetu se objevilo video, které mluví samo za sebe. Všichni, kdo ho viděli, se škrábou na hlavě a pokládají si jednoduchou otázku: „Proč?“ Co na to jeho snoubenka?

Ženich způsobil velký rozruch

Svatba je oslava, která představuje spoustu stresu a měsíce příprav. Nevěsta a ženich chtějí, aby bylo vše perfektní. Ovšem nevyzpytatelným situacím se občas nelze vyhnout, jen je trochu bizarní, když ji má na svědomí samotný ženich. Konkrétně tento, o němž je řeč, se rozhodl na své vlastní svatbě způsobit pořádný rozruch, když na obřad dorazil v černé rakvi.

Svatebčané byli v šoku

Video se na TikToku objevilo minulý měsíc. Můžeme vidět skupinu lidí, jak vysouvá rakev z auta a míří s ní na obřad. Vpředu jsou veselé, krásně oblečené družičky, za nimi následují muži. Není pochyb o tom, že někteří svatebčané byli, mírně řečeno, v rozpacích. Je to svatba nebo pohřeb? Ne, je to svatba. Před oltářem z rakve vystupuje samotný ženich.

@tobz88 Tell me you’re dramatic without telling me you’re dramatic. #wedding #walkingdowntheaisle #areyoukiddingme #getthefucouttahere #tildeathdouspart ♬ Rest In Peace – Dorothy

Nikdo nenechal na muži nit suchou

Jakmile se video dostalo na internet, způsobilo skutečné pozdvižení. Uživatelé sociálních sítí nenechali na muži nit suchou.

  • „Řekni, že jsi dramatický, aniž bys řekl, že jsi dramatický.“
  • „Neslušnost.“
  • „Je to neúcta k instituci, jakou je manželství.“

Video dosáhlo 8,1 miliónu zhlédnutí za týden. Samozřejmě se našli i tací, kteří si mysleli, že jde o velmi povedený vtip. Otázkou zůstává, co si o tom všem myslí nevěsta?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Whiskeyriff.com