Neustále jsem se potýkala s vráskami kolem očí, ale naštěstí jsem objevila způsob, jak zůstat déle mladá díky potravině, kterou mám vždy doma

Stárnutí patří k těm nepříjemnějším věcem, které postihují naše tělo, a to nejčastěji v oblasti očí, kde se objevují první změny. Kůže na očních víčkách je velmi tenká, jemná a neustále vystavená vnějším vlivům, stresu, nedostatku vitamínů a kvalitního spánku. Samozřejmě, existuje velká spousta kosmetických přípravků, které by nám mohly pomoci, ale většinou nejsou v našich finančních možnostech. Proto ty nejlepší prostředky jsou ty, které nám dala sama příroda. Pomocí masky, jejímž základem jsou vejce, můžete vypnout kůži kolem očí, aby vypadala svěží a pružná bez vrásek.

Nejjednodušší, ale trochu méně účinnou cestou ke zlepšení stavu očních víček, je použití vaječného bílku v jeho nejčistší formě. Stačí jeden bílek a vatový tampónek, prostřednictvím kterého aplikujete bílek na pokožku kolem očí. Oči mějte zavřené a nechte masku zcela zaschnout. Poté smyjte studenou vodou a vychutnejte si výsledek.

Tento recept je skvělým pomocníkem v boji proti vráskám u vnějšího koutku oka, kterým se přezdívá „ptačí nohy“. Smíchejte vaječný bílek, ječnou mouku a med ve stejném poměru. Směs aplikujte na oblast kolem očí na dobu 20 minut a poté opláchněte studenou vodou. Maska vyhlazuje vrásky a obnovuje kůži kolem očí.

Tato směs zase pomáhá odstranit otoky a rychle vás zbaví váčků pod očima, stejně jako vyhladí jemné vrásky. Smíchejte dva studené žloutky, jednu lžičku květového medu a jednu lžičku olivového nebo meruňkového oleje. Naneste kolem očí a nechte působit více jak 30 minut. Výsledek vás příjemně překvapí.

Toto je účinný nástroj, jak dodat živiny suché a unavené pokožce očních víček. Smíchejte jeden žloutek, lžičku olivového oleje a polovinu citrónu. Aplikujte po dobu 20 minut, smyjte bavlněnou látkou namočenou ve studeném mléce a můžete se kochat zdravou a svěží kůží.

Přidání mléka do masky na oči má ohromující účinky. Nezapomínejte, že každá maska by měla být aplikována pouze na čistou pokožku bez make-upu!

Jak se vám dnešní článek líbil? Máte nějaké své osvědčené recepty, jak zůstat déle mladí? Podělte se o ně s námi v komentářích.

zdroj: takprosto.cc