Neuvěříte, jak tato žena vypadala ještě před pár lety, kdy žila se svým tyranským dědečkem, jenž ji opakovaně týral hlady!

Žena z Japonska sdílela své hrůzné fotografie na internetu poté, co si prošla peklem v podobě domácího násilí, za který byl zodpovědný její dědeček. Učinila velice odvážný krok, když se rozhodla prezentovat své snímky, jak vypadala před několika lety, kdy žila se svým prarodičem, jenž ji opakovaně trápil hlady. Pedofil ji žádal, aby ji mohl ještě několikrát znásilnit než jí bude 18 let.

Dívka potvrdila, že jí její dědeček opakovaně zakazoval jíst a jakmile ji přistihl s jídlem, kopal jí do břicha, aby jídlo vyplivla nebo vyzvracela. Tento krutý způsob mučení ji dohnal až váhu pouhých 18 kilogramů.

Ve svém příspěvku na sociálních sítích apelovala na ty, kteří trpí podobným zneužíváním nebo poruchami příjmu potravy, aby nečekali a požádali o pomoc dříve, než bude pozdě.

Když byla dívka konečně zachráněna, lékaři potvrdili, že ji dělilo jen pár minut od jisté smrti. Nikdy neřekla, co se s jejím dědečkem stalo nebo zda v té době pomohli příbuzní, nyní je důležité, že je zcela v pořádku a v bezpečí.

Sdílejte příběh této ženy mezi svými přáteli a rodinou, nikdy nevíte, komu můžete tímto příběhem pomoci.

Zdroj: metro.co.uk