Válečný veterán Veterán se kvůli dlouhodobé hospitalizace musel vzdát svých dvou milovaných psů. Dobrovolníci útulku se rozhodli, že to tak nenechají a muže dojali k slzám radosti!

Když byl tento veterán přijat do nemocnice kvůli prodělanému srdečnímu infarktu, musel se vzdát svých psů ve prospěch útulku. Ovšem během svého odchodu z nemocnice nikdy nečekal, že se s nimi opět setká díky laskavosti dobrovolníků ze zvířecího útulku.

Muž utrpěl masivní srdeční záchvat a musel být hospitalizován na několik týdnů. Ani on, ani nikdo jiný se nemohl starat o jeho dva psy Bailey a Blaze. Proto se na muže obrátilo centrum pro zvířata s pomocí a pejsky si na pár týdnů osvojilo. Nakonec ale plynuly měsíce a veterán stále nebyl způsobilý si své dva psy vzít nazpět a tak se útulek rozhodl, že bude nejlepší dát zvířata k adopci.

Bailey a Blaze jsou mladí, přátelští a dobře vycvičení psi, proto se předpokládalo, že brzy najdou nový domov. Ale ne! Když tedy muž opouštěl nemocnici a zjistil, že Bailey a Blaze jsou stále v útulku, začal hledat peníze, které potřeboval, aby si své psy mohl znovu osvojit. V prosinci sdělil útulku, že ještě nemá dost peněz, ale brzy se vrátí rozhodnutý si své pejsky vzít zpět.

Melissa, poradkyně pro adopce, řekla: „Tento muž byl ochoten prodat své auto, aby získal peníze.“ Takže ještě ten večer dostala Melissa nápad vybrat peníze na zaplacení poplatku za adopci. Když se následující den veterán vrátil zpět do útulku, bylo mu řečeno, že psi jsou opět jeho. Byl v naprostém šoku a samým překvapením se rozplakal. Poslal polibek směrem k nebi a děkoval Bohu za takové požehnání.

Melissa zveřejnila na internetu záznam, zachycující tento neuvěřitelně výjimečný moment a od té doby se stal hitem sociálních sítí. Emocionální scéna spojila různé lidi z celého světa, kteří v tu chvíli začali posílat jídlo, dárky i hračky. Muž byl velice vděčný za všechno. Neznámá osoba k videu napsala: „Teď se cítím tak směšně šťastný! Jsem rád, že jsem to všechno viděl! Jsou to lidé jako vy, kteří dělají svět o něco lepší. Jsem tak šťastný za tohoto muže.“

Podívejte se na dojemné setkání na níže uvedeném videu:

Jak se vám tento laskavý příběh plný lásky líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: holidogtimes.com