Dědeček se kvůli prodělané mrtvici nemohl zúčastnit svatby vnučky. K radosti obou přišla nevěsta s důmyslným řešením

Nevěsta se rozhodla změnit plány, když se její děda nemohl zúčastnit obřadu ze zdravotních důvodů. Navzdory komplikacím nedovolila, aby ji to zastavilo sdílet zvláštní okamžik s milovaným prarodičem.

Rozdělovaly je dlouhé kilometry

Nevěsta žila na jednom konci Usa a dědeček v době svatby na druhé. Na první pohled se vzdálenost mohla jevit jako problém, ale ne pro ženu, která se rozhodla, že ji nic nezastaví, aby svůj velký den sdílela s těmi nejbližšími, což její dědeček bez pochyby byl. Přestože však na obřadu nemohl být fyzicky, vynalézavá žena přišla s řešením.

Dva týdny před svatbou utrpěl mrtvici a nemohl cestovat, ale jeho vnučka uspořádala obřad jen pro něj. Sbalila všechno svatební vybavení a vyrazila za dědou. Líčení dokončila na letišti, svatební šaty zabalila do cestovní tašky a byla připravena tento okamžik udělat výjimečným. Celou cestu zdokumentovala na video, které později zveřejnila na Facebooku, aby ho mohla vidět rodina a přátelé.

I dědeček se vyšvihl

Je jasné, že dědeček a vnučka tuto chvíli brali velmi vážně. Zatímco nevěsta dorazila ve svatebních šatech, učesaná a dokonale nalíčená, dědeček měl na sobě luxusní oblek. Hostinu uspořádali doma. I když tančili jen kolem obývacího pokoje, náramně si společný čas užili.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Spotlightstories.co