Nezapomenutelný den s úžasnou vzpomínkou. Lékař po porodu uvolňuje napětí osobitým způsobem

Přestože je porod kouzelným momentem v životě každé ženy, dokáže být i dost stresující, a to pro oba rodiče. Proto maminky vkládají veškerou svou důvěru lékařům, kteří jsou v daný okamžik kolem nich, aby jim celý proces zrození usnadnili. Tým přítomných zdravotníků je nezbytný pro zdravé narození potomka a vždy je velká úleva, když jde vše podle plánu. Jeden lékař z Pittsburghu však svou službu dotahuje ještě dále.

Koncert přímo na porodním sále

Dr. Cary Andrew-Jaja vždy zpívá novorozencům, které přivede na svět. Jeho ztvárnění všeho nejlepšího k narozeninám je nyní známé po celých Spojených státech. Za posledních 40 let porodil neuvěřitelných 8 000 dětí a každému z nich vždy zpíval. Jeho úsilí dělá z porodů ještě šťastnější chvíle.

Proč to dělá?

Na otázku, co jej k tomu vede, jednoduše odpověděl: „Když těm dětem zpívám, vždy mám pocit, že zpívám budoucí důležité osobě. To je zásluha, kterou jim dávám.“ Jeho výkony se staly natolik známými, že byl lékař odměněn svým vlastním dnem v Pittsburghu. Den Jaja se slaví každý rok 16. května na počest jeho obětavosti. Doufejme, že mu jednou všechny jeho „děti“ také zazpívají.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net