Neznámý pes se nechtěl pustit cizího muže na ulici. Jakmile jej dovedl, kam potřeboval, muž vzal ihned do ruky kladivo a začal jednat!

Když neznámý muž uviděl opuštěného černého psa potulovat se ulicemi, ihned poznal, že se něco děje. Pes se choval podezřele, něco chtěl, jen si muž nebyl jistý, co přesně by to mohlo být. Možná byl hladový, což se nakonec ukázalo jako pravda, ale to nebylo všechno.

Muž si uvědomil, že se ho zvíře snaží někam vést. Rozhodl se tedy psa následovat. Dovedl jej až ke kanálu, o němž se cizinec domníval, že se jedná zřejmě o jeho domov. Když poklekl, aby se podíval dovnitř, měl ihned jasno.

Ukázalo se, že pes je fenka, která se zoufale snaží dostat ke svým štěňatům dolů do kanalizace. Zdálo se, že se malí tvorové nějakým záhadným způsobem dostali dovnitř a nemohou najít cestu ven. Matka byla očividně vystrašená a bezbranná, nutně potřebovala pomoc a vybrala si na ni právě tohoto muže. Ale jak na to?

Byla jen jedna možnost – vzít kladivo a dát se do práce! Muž věděl, že kdyby byla díra do kanalizace o trochu větší, dostal by se dovnitř a mohl by vyděšená štěňata vytáhnout ven, aby se mohla opět setkat se svou matkou.

Naznačil fence, aby ustoupila do bezpečí a pustil se do rozbíjení kusů betonu tak, aby neohrozily i mláďata. Netrvalo to dlouho a všechna byla nakonec zachráněna. Jak je vidět, kladivo se dá použít i k ušlechtilým účelům.

Pokud se vám dnešní šťastný příběh o dobrém samaritánovi líbil, neváhejte jej sdílet se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org