Statečný psík zachránil svou milovanou majitelku před utonutím v ledové vodě. Vyděšené ženě pak došla krutá realita!

Pouto mezi domácími zvířaty a jejich milujícími majiteli může být nepopsatelné. Jak se říká, dokud něco takového neprožijete, nikdy zcela nepochopíte tu radost a bezpodmínečnou lásku. Bohužel, tato nádherná spojení někdy vycházejí na světlo v nejvíce srdcervoucích podobách. A tak tomu bylo i v tomto příběhu z Madisonu v Alabamě.

Sarah Bailey byla doma se svou malou dcerkou a milovaným bíglem jménem Olly. Byla studená noc a Olly potřeboval vyvenčit. Jako vždy, Sarah ho pustila na verandu, kde obvykle čekal, když spolu měli jít na procházku. Nicméně, tentokrát nečekal. Olly opustil verandu dříve, než se Sarah stačila nachystat. V blízkosti se nacházel veliký rybník, který každou zimu zamrzal a Olly se vydal přímo přes něj.

Led byl ale příliš tenký i na malého psíka, jenž se v tu chvíli propadl. Během pár vteřin se Sarah snažila udělat vše pro to, aby svého milovaného Ollyho vytáhla zpět do bezpečí. Při pokusu o záchranu se ale sama propadla skrze led. Naštěstí její křik a zoufalý pláč přivedly na pomoc místní záchranný tým. Sarah i Olly byly z vody vytaženi.

Ovšem pro Ollyho bylo už pozdě. Během boje o život se utopil. Sarah byla zničena, ale když z ní opadl šok, došlo jí, že se Olly obětoval. Držel se celou dobu pod Sarah, aby se ujistil, že se neutopí a bude plavat na hladině dostatečně dlouho, než dorazí záchrana. Sarah poté odhalila, že Olly byl záchranářský pes, který svého času vyhrával jednu soutěž za druhou.

Žádná slova nemohla vyjádřit její smutek a bolest, kterými si procházela. Přesto si ale udělala čas na sdílení svého příběhu, aby vzdala hold svému úžasnému chlupatému příteli, který jí zachránil život.

Udělejte si i vy čas a sdílejte tento krásný, leč smutný příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org