Nikdo nechtěl adoptovat tohoto obézního labradora. Pak se ale objevila rodina s úžasným dietním plánem, který změnil psa k nepoznání

Shiloh byl v inzerátu pro adopci popisován jako „prcek s nadváhou“! Možná proto jej nikdo nechtěl přijmout, byl zjevně ve špatné stavu a spravit jeho kondici by bylo zřejmě obtížným projektem. Ale když žena jménem Heidi poprvé zvíře uviděla, věřila, že její rodina mu dokáže pomoci a snížit jeho hmotnost.

Heidiina rodina adoptovala Shiloha a nastavila mu dietní a cvičební plán zaměřený na jeho zdraví. Zpočátku se zdálo, že si ukousli pořádné sousto! Shiloh se snažil projít ulicí, ale po pár krocích mu docházel dech a lehl si na zem. Navzdory všem překážkám se však Shiloh nevzdával a byl rozhodnutý své nové rodině dokázat, že jeho adopce nemusí litovat.

Plynuly dny, týdny a měsíce, kdy se Shiloh začal ve svém cvičení zlepšovat. Nyní se hrdě prochází po své trase dlouhé 3,5 km o 30 kg lehčí. Nyní váží tak, jak by jeho plemeno labradora mělo zdravě vážit. Na sociálních sítích získal přes 2 000 fanoušků, kteří fandí jeho hubnutí a sdílejí s ním jeho úspěch. Jak je vidět, se správným zdravotním plánem a silnou oporou se může každý dostat do kondice.

Podívejte se na Shilohovu proměnu na níže uvedeném videu:

Jak se vám dnešní příběh o silném psím odhodlání líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org