No nás podle Nostradamovy předpovědi čeká v roce 2021

Rok 2021 je tady a všichni jsme zvědaví, co nás čeká a nemine. Jistě to budou jak příjemné, tak i smutné situace pro každého z nás, ale co může očekávat celý svět? Michel de Notre-Dame, slavný francouzský věštec známý jako Nostradamus, předpověděl apokalyptické události. Zdá se, že měl určité množství důležitých informací, které by nám mohly pomoci předvídat budoucnost. Zde jsou jeho děsivá proroctví pro rok 2021.

Zombie apokalypsa

Jakmile slyšíme slovo “zombie”, přirozeně se nám vybaví spousta filmů a seriálů na toto téma. Nostradamus nás však ujišťuje, že i takový sci-fi scénář může nastat. Ruský vědec vytvoří biologickou zbraň, která zničí celé lidstvo. Tato zbraň by mohla změnit lidi v zombie, nutit je, aby se vzájemně zabíjeli a požírali si mozky.

Hladomor

Pokud někteří lidé na světě žijí v nejistotě a hladomoru, vypadá to, že rok 2021 situaci příliš nezlepší. Nostradamus ve skutečnosti uvádí, že hladomor postihne celý svět a způsobí výskyt mnoha nemocí, protože imunitní systém lidí bude oslaben z nedostatku potravy. Někteří svému stavu podlehnou, což znamená, že hladomor s sebou přinese i velký počet úmrtí.

Sluneční bouře

Rok 2021 bude pravděpodobně mimořádně obtížným rokem, jak se domnívá Nostradamus. Ve skutečnosti může změna klimatu způsobit neočekávané přírodní katastrofy. Měli bychom se tedy připravit na sluneční bouře, které zapříčiní množství válek o zbývající přírodní zdroje na Zemi.

Země zasažená asteroidem

NASA již před časem naznačila, že se k Zemi bude blížit obří asteroid. Dle Nostradama ke kolizi dojde v tomto roce a způsobí několik zemětřesení.

Mikročipy v mozku vojáků

Podle Nostradama mohou být vojáci nahrazeni roboty a budou vybaveni umělou inteligencí. Budou mít implantované čipy v mozku a jejich úlohou bude vést ozbrojené síly za účelem záchrany lidstva.

Obrázky: Pixabay