Novomanželé na svůj svatební den nikdy nezapomenou! Měli totiž na seznamu jedinečného hosta!

Svatebčané byli svědky dojemného momentu, kdy jedna z holčiček procházela uličkou na svatbě ženy, která jí zachránila život. Tříletá Skye sypala květiny na svatbě Hayden dva roky poté, co jí darovala kostní dřeň. Maminka Skye vyprávěla, jak její dcerka vstoupila do kostela a v ruce držela obrovskou hrst květin, které rozsévala uličkou. Jedna z družiček dodala, že v ten moment všem zúčastněným začaly téct slzy.

V březnu roku 2016, když byl Skye jeden rok, jí byla diagnostikována mladistvá myelomonocytární leukémie. Ve stejný rok obdržela Hayden telefonát s informací, že se shoduje s malou dívkou, která trpí leukémií. Ještě ten rok absolvovala Skye svou první transplantaci kostní dřeně a později životně důležitou infuzi buněk. Poslední transplantace proběhla v dubnu 2017.

Kdyby nebylo Hayden, Skye by nemohla podstoupit svou poslední transplantaci. Díky Hayden dokázala Skye porazit zákeřnou nemoc a dostat druhou šanci na plnohodnotný živo bez leukémie. O pár měsíců později obdržely rodiče Skye dopis od Hayden a od té doby jsou v kontaktu i přes sociální sítě.

Ke třetím narozeninám dostala Skye netypický dárek, a sice pozvánku na Haydeninu svatbu. Hayden a Skye se v ten den setkaly poprvé. „Jakmile jsem ji viděla, klesla jsem na kolena a jediné, co jsem mohla dělat, bylo usmívat se,“ řekla Hayden. Brzy po dojemném setkání následovala další srdcervoucí situace, kdy Skye rozhazovala květiny svatební uličkou. Obě rodiny se těší, až se opět setkají.

Co říkáte na dnešní dojemný příběh plný šťastných začátků? Sdílejte tuto radost mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: faithpanda.com