Novopečený manželský pár byl v šoku z osobnosti světového formátu. Takového hosta na svatbě nikdo nečekal

Nevěsta s ženichem nevěřili svým vlastním očím, když viděli, kdo přišel na jejich svatbu. Byl to sám Keanu Reeves, hollywoodská hvězda známá především z filmového hitu Matrix. Poblahopřál novopečenému manželskému páru a ochotně zapózoval na fotografii.

Neobvyklý svatebčan

K překvapivému okamžiku došlo během svatby ve venkovském domě Fawsley Hall Hotel. James a Nikki Roadnightovi přivítali ve svůj velký den hosta, o kterém si mohli nechat jen zdát-Keanu Reevese, který náhodou natáčel dokument v sousedství. Herce si nejdříve všiml ženich a rozhodl se ho požádat, aby se na chvíli připojil k jejich hostině.

„Manžel si ho všiml u baru, přišel k němu a řekl mu, že se právě oženil. Pozval Keana, aby si přišel dát s námi drink, pokud bude chtít,“ vypráví nevěsta.

Nejmilejší herec Hollywoodu

Herec slíbil, že se určitě zastaví později, ale nevěsta i ženich si byli jistí, že se tak nestane. Takových pozvánek dostává jistě stovky a kdyby měl na každou vyhovět, nedělá nic jiného. Keanu je však známý jako ten nejskromnější a nejmilejší herec celého Hollywoodu a i tentokrát dostál své pověsti. K překvapení obou Keanu na svatbu skutečně přišel.

„Všechno to bylo tak vzrušující. Představil jsem ho a nabídl mu pití. Odpověděl, že má za sebou dlouhý let a že se nemůže dlouho zdržet, ale byl tak laskav, že se s námi vyfotil a poblahopřál nám k našemu svatebnímu dni,“ řekla Nikki. „Je to prostě roztomilý chlapík, který byl ke všem opravdu milý. Všechno, co se o něm říká, je pravda. Stál a fotil se se všemi, i se zaměstnanci hotelu,“ vzpomíná Danny. Pro všechny přítomné, především pro nevěstu a ženicha, to byl životních zážitek.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailymail.co.uk