Vrazil do země šest dřevěných sloupků a vytvořil překrásné posezení s ohništěm a houpačkami

Přemýšleli jste někdy, co budete dělat se svou zahradou, až vaše děti vyrostou ze svých houpaček? Tento muž také čelil této situaci a dlouho a usilovně přemýšlel o všech možnostech, jak využít prostor svého dvora, kde dříve stálo dětské hřiště. Po dlouhém zvažování přišel na geniální plán.

Sousedi se divili, co muž zamýšlí

Rozhodl se starou houpačku demontovat a zrealizovat fantastický projekt. Chtěl jen vytvořit něco, co by jeho rodinu přimělo trávit čas společně venku. Nejprve začal pár kusy dřeva, které zavedl do země. Vytvořil z nich šestiúhelník, který určoval velikost a obvod altánu. Zatím to nevypadá moc nadějně a sousedi se mohou podivovat, na co se muž chystá, ale úžasný výsledek na sebe nenechá příliš dlouho čekat.

Konstrukci bylo potřeba vyrovnat

Nyní je čas vyrovnat celou konstrukci. S dřevěnými sloupky manévroval tak dlouho, dokud nebyl celý šestiúhelník vyrovnaný. Jakmile bylo vše přišroubováno a ukotveno na svém místě, nasypal do každé díry trochu štěrku. To pomůže vyhnout se problémům s odtokem vody v budoucnu. Zbytek děr zalil betonem. Následně celou dřevěnou konstrukci vyztužil, aby vše zůstalo stabilní během procesu sušení. Jakmile bylo vše suché, každý sloupek obrousil a na vrchol konstrukce přidal příčné nosníky také v šestiúhelníkových tvarech, což zlepšilo stabilitu.

Výsledek byl úžasný

Poté natřel celou strukturu podle svého vkusu a vyčistil okolí. Uprostřed vybudoval z kamenů a betonových bloků místo pro oheň. Bloky zajistil lepidlem. Dvůr se změnil k nepoznání. Tento krásný altán se nyní stal místem setkávání s rodinou a vzbuzoval závist mezi sousedy. Jeho děti sem chodí i s kamarády, dělají si úkoly nebo jen tak relaxují.

Úvodní obrázek: Instructables / hodgepodgerama , Zdroj: Littlethings.com