Muž vyznal lásku zesnulé ženě tím, že vysázel 6 000 stromů. Pravý význam lesa se ukázal po 20 letetech

Janet a Winston měli harmonické manželství. Během jejich vztahu nikdy nedošlo k žádné hádce a vždy byli zároveň velmi dobrými přáteli. Oba se respektovali a vycházeli si vstříc. Čas, který trávili spolu, se snažili naplnit láskou. Přišel však den, kdy Janet zemřela. Muž byl osudnou událostí zdrcen a rozhodl se vypořádat se se svou bolestí vytvořením něčeho neuvěřitelného na počest památky své zesnulé manželky.

Využití rozlehlé půdy kolem domu

Winstonův dům měl kolem sebe tolik půdy, že se zarmoucený muž rozhodl zasadit přes 6 000 dubů. Zpočátku to byly malé a slabé stromky, ale postupem času z nich vyrostly velké, silné listnaté stromy, které vytvořily krásný dubový les. To však nebylo to největší překvapení.

Muselo se čekat dlouhých 20 let

Dlouhých 20 let nikdo z Winstonova okolí neznal skutečný důvod ani význam tohoto obrovského dubového lesa. Obdivovali čin tohoto muže, ale nenašli žádné vysvětlení ani nevěděli, jaký pravý význam v sobě dubový les ukrývá.

Smysl pochopíte ze vzduchu

Celá záhada byla rozluštěna, když nad Winstonovým pozemkem přeletěl muž v horkovzdušném balónu. Zjistil, že ve skutečnosti dubový háj obklopoval obrovské srdce, které symbolizovalo jeho nesmrtelnou lásku k manželce.

Dubový les se nacházel pod domem, kde Janet strávila celý svůj život. Vždy to bylo její oblíbené místo. Uprostřed srdce byla krásná louka s narcisy. Winston duby zasadil proto, aby alespoň nějakým způsobem mohl i nadále vysílat svou lásku k ženě směrem do nebe.

Úvodní obrázek: S vědomím Winston House, Zdroj: Mirror.co.uk