Porodní asistentka zavolala celou nemocnici, aby se přišla podívat na novorozence. Takové dítě ani lékaři ještě nikdy neviděli

Savannah Looney porodila v září loňského roku dceru Milu. Překvapení rodičů a lékařů na porodním oddělení bylo obrovské, když spatřili dívku s hustou kšticí tmavých vlasů. Zdravotnický personál uvedl, že takové dítě nikdy neviděl. Nyní je miminku 8 měsíců a má ještě bujnější účes.

Všichni přítomní oněměli úžasem

Savannah Looney je 25letá interiérová designérka z Floridy. Loni v září se jí a jejímu 37letému manželovi Anthonymu narodilo první dítě. Savannah přivedla na svět holčičku Milu, která se ihned po narození postarala o velké překvapení. Novorozenec měl neobvykle husté tmavé vlasy. V nemocnici všichni oněměli úžasem.

Novorozeně s extrémně bujnými vlásky

„Moje porodní asistentka pracuje v tomto oboru již 30 let a nikdy neviděla u čerstvě narozeného miminka tolik vlasů jako u Mily. Po porodu neustále přiváděla další a další doktory, aby jim ukázala vzhled mé dcery. Všichni byli skutečně ohromeni,“ říká Savannah pro Daily Mail.

Savannah i její manžel Anthony mají velmi husté, tmavé a kudrnaté vlasy. Mohli tedy očekávat, že stejně bujné vlásky bude mít i jejich dítě. “Její vlasy pro nás byly velkým překvapením, protože na ultrazvuku nic takového nebylo nikdy vidět. Když jsem byla těhotná, všichni moji přátelé mi říkali, že se těší, až uvidí její vlasy,” přiznává mladá matka ve stejném rozhovoru.

Vlasy rostou extrémní rychlostí

Mile je nyní 8 měsíců a její bujné vlasy jsou ještě působivější. Savannah uvádí, že její dcera měla při narození prameny dlouhé nejméně 3 cm a nyní je to už 15 cm. Maminka dívky se snaží učesat její husté vlásky nebo alespoň řešit účesy čelenkou s mašlí, přiznává však, že vlasy jsou velmi nepoddajné. Nejtěžší je se s nimi vypořádat během koupání.

Bujný účes několikaměsíční holčičky potěší každého, kdo ji vidí. Savannah si stěžuje, že nemůže jít s dcerou do obchodu, protože rychlý nákup pak trvá 45 minut. “Všichni mě zastavují a mluví o jejích vlasech a o tom, jak roztomile s nimi vypadá,” vypráví žena.

Úvodní obrázek: Se souhlasem Savannah Looney, Zdroj: Dailymail.co.uk