Krásný zevnějšek nestačí. Odbornice na vztahy uvedla, jaké muže si můžete rovnou odškrtnout

Randění může mít příjemnou, ale zároveň velice stresující záležitostí. Nároky na druhou osobu nebo i na nás samotné mohou být vysoké, je důležité najít společná témata, zájmy, a aby vztah vydržel, je potřeba mít stejný pohled na svět. Odbornice na seznamování se rozhodla poukázat na to, co je ve vztahu nejdůležitější. Které muže si můžete rovnou odškrtnout?

Krásný zevnějšek nestačí

Specialistka na vztahy mezi muži a ženami se rozhodla, že je nejvyšší čas promluvit o tom, co je nejdůležitější věcí na randění a proč krásné tělo nemusí vždy znamenat, že se nám bude druhá osoba líbit. Odbornice se rozhodla zaměřit na typ mužů, který přirovnala k dračímu ovoci. „Jde o to, že mohou být zatraceně atraktivní zvenčí, ale uvnitř jsou velmi nevýrazní,“ vysvětluje žena.

Osobní zkušenosti

Sama Jana s takovými muži randila a nikdy to neskončilo dobře. „Byl nebezpečně hezký. Měl široká ramena, dobrou postavu a velmi mužný výraz. Ale když došlo na mluvení, okamžitě se ukázalo, že mi nemá co nabídnout,“ uvedla. Později chodila se starším a menším mužem, který se ukázal být tím pravým.

„Přistihla jsem se, že na něj chci udělat dojem. Čím víc mi vyprávěl o svém životě, tím víc jsem o něm chtěla vědět. Byl to dobrodruh. Když jsem viděla, že mluví o něčem s nadšením, chtěla jsem s ním okamžitě skočit do postele,“ pokračuje.

Její teorie platí pro obě pohlaví. Nejdůležitější věcí v randění je konverzace, ne to, zdali někdo vypadá dokonale zvenčí. „Nestačí pracovat jen na svém těle. Měli byste pracovat i na své osobnosti.“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nypost.com