Těhotná bezdomovkyně se obrátila na policistu s bizarní prosbou. Po rodinné poradě s radostí souhlasil

Mnoho policistů zachází za hranice standardních pracovních povinností, aby sloužili ostatním lidem v jejich komunitě. Jeden takový policista pochází z Kalifornie a udělal něco, co byste mohli vidět jen ve filmu. Krásné věci se dějí a je dobré o nich mluvit a šířit je dál, aby nezanikla víra v dobré skutky.

Nečekaná prosba

Jako policista muž pracuje asi 10 let. Zažil už spoustu náročných situací a během této doby se dokonce i spřátelil s lidmi žijícími na ulici. Tak potkal i těhotnou ženu s drogovou závislostí. Policista jí už několikrát pomohl. Tentokrát se na něj obrátila z velice neobvyklou prosbou. Když se s ní setkal naposledy, vzala jeho ruku do té své a přiložila ji na těhotné břicho. Požádala jej, aby adoptoval její holčičku.

 

Musel se poradit s manželkou

Manželka důstojníka ještě netušila, že se o rok později stane maminkou dalšího dítěte. Společně již měli 3 dcery, všechny mladší 8 let. Pár žádost těhotné ženy sice zaskočila, ale okamžitě souhlasil, i když zpočátku měl obavy o zdraví dítěte. Jakmile se však narodila krásná zdravá holčička, všechen strach se rozplynul.

Všichni členové rodiny byli šťastní, že mohou poskytnout milující domov dítěti, které to potřebuje. Jinak by skončilo na ulici se svou biologickou matkou. Ta pro novorozenou holčičku vybrala jméno, které noví rodiče respektovali. Rodina zůstala v kontaktu s její matkou a sdílela s ní fotografie dítěte, jež zaznamenávaly jeho vývoj.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Cbsnews.com