Odhalte váš charakter a vztah k jiným lidem na základě barvy očí

Svět kolem nás je hýbající se fotografií toho, co vidí naše oči. Technicky vzato polovina věcí, které prezentujeme řečí, pocity, činy, se nejprve odráží v našich očích. Nedávné studie naznačují, že oči mohou odhalit mnohé o osobnosti člověka. Jsou skutečně oknem do naší duše.

Tmavě hnědé

Takto tmavé oči jsou jedny z nejvzácnějších. V tomto případě jste přirozenými vůdci, nebo alespoň tak vás vaše okolí vnímá. Jste tajemní, sebevědomí a intuitivní. Jste také důvěryhodní a spolehliví. Jste mimořádně pracovití, vášniví a optimističtí. Vaší chybou je, že se zdráháte přátelit nebo se zamilovat. Spíše věříte v problémy.

Světle hnědé nebo středně hnědé

Jste zábavné, starostlivé a pohodové osoby. Jste nezávislí, zdvořilí a rádi rozšiřujete okruh svých přátel. Stojíte nohama pevně na zemi. Nejste materiálně založení, spíše se snažíte pomáhat potřebným. Jste odhodlaní a sebevědomí, ale přesto máte problémy s vyjadřováním. V každém případě jste skvělými milenci i partnery, na které se lze spolehnout. Občas vaše praktičnost ustupuje před láskou a péčí o vaše drahé.

Oříškové

Jste pozitivní, milujete zábavu a vždy připraveni na dobrodružství. Snadno se přizpůsobujete různým situacím, nudí vás monotónnost. Máte odvážné srdce, rádi zkoušíte nové věci. Bohužel jste náchylní k výkyvům nálad a vaše vztahy netrvají příliš dlouho, pokud si nejste 100% jistí, že jste našli toho pravého nebo tu pravou.

Šedé

Působíte silně, ale ve skutečnosti jste celkem jemní a moudří. Vše berete velmi vážně, od práce až po vztahy. Pokud máte tmavě šedé oči, jste buď výjimečně vyrovnaný člověk, nebo máte dvě tváře, což znamená, že vaše chování se liší na základě toho, jak vám daná osoba vyhovuje. Pokud jsou vaše oči světle šedé, budete muset tvrději pracovat, abyste se prosadili. Máte problémy s důvěrou a vaše vážnost vás někdy okrádá o zábavu.

Zelené

Směs hnědé a modré znamená, že jste silní, ale zároveň opatrní. Jste inteligentní, zvědaví a vášniví do života. Jste také soucitní a živí, proto vás většina lidí považuje za atraktivní a žádoucí. Velice snadno žárlíte.

Modré

Modré oči značí, že máte velkou vnitřní sílu a jste vyrovnaní. Někdy jste příliš plaší nebo egoističtí. Obecně jste mírumilovní, chytří, laskaví a plní mládí a života. Většinou setrváváte v dlouhodobých vztazích. Jste skvělými stratégy a dokážete se dokonale soustředit. Občas jste až moc opatrní a zvídaví.

Obrázky: Freepik