Okolí mluvilo o čtvrt tunové ženě jako o zrůdě. Po letech přišel bod zlomu a ona všem vytřela zrak neuvěřitelnou proměnou

Když se Nataša rozvedla, svůj smutek a osamělost začala řešit jídlem. Kdykoli se cítila špatně, sáhla po něčem k snědku. Tak její váha rostla, až dovršila tělesné hmotnosti kolem 300 kg. Sotva se mohla hýbat, což způsobilo, že 12 let pořádně nevyšla z bytu. Styděla se. Nemohla řídit auto, měla problém dostat se do vany nebo si obout boty. Sousedé ji často nazývali zrůdou. Pak ovšem přišel moment zlomu.

Lidé jí nazývali zrůdou

Přestože moc nevycházela z domu, moc dobře věděla, co se o ní povídá a co si o ní lidé myslí. Spousta z nich jí nazývala zrůdou, což prohloubilo Natašin smutek a deprese a znovu více a více jedla. Měla velké problémy s každodenními činnostmi. „Kvůli mému vzhledu mě hodně lidí odmítalo,“ vypráví Nataša.

Čas na změnu

Pak ovšem přišla chvíle, která Nataše změnila život. Ke svým 45. narozeninám dostala nový počítač a brzy se jí otevřel zcela nový svět. Angažovala se v různých chatovacích místnostech s podobně smýšlejícími lidmi a na politických fórech. Online komunikace s jinými lidmi jí přinesla lásku a přátelství.

Všem vytřela zrak

Poté, co zjistila, že mohou na světě existovat lidé, kteří jí dokážou projevit náklonnost, přestala s veškerým přejídáním a rozhodla se přebytečné kilogramy shodit. Byla připravena znovu vídat vnější svět. Dnes je z ní žena, která s tou předchozí nemá nic společného. Všem, kdo jí nazývali zrůdou, vytřela zrak. Je zcela k nepoznání.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsner.com