Osamělý a nemocný psík se toulal ulicemi, než se dostal do útulku. Dobrovolníci po pátrání přišli na krutou a radostnou zprávu

Jen člověk, který žije v jedné domácnosti s domácím mazlíčkem si dokáže představit, jaký strach může majitel zvířete zažívat, když se jeho čtyřnohý člen rodiny ztratí. Musí to být těžké, navíc, když nemáte žádné odpovědi ani informace. 

Zatoulaný a zmatený psík

Pracovníci psího útulku na Ukrajině našli tohoto vyhublého modrookého psa venku na ulici a usoudili, že zřejmě nikde nebude žádný majitel, který by jej postrádal. Kvůli jeho zdravotním problémům ho vzali do své péče, aby mu pomohli zotavit se. Poté hledali někoho, kdo by jej adoptoval. Život na ulici byl pro toho ztraceného chlupáče krutý. Byl podvyživený, měl prašivinu a jedl pouze to, co našel v odpadcích. Nikdo by takového psa nechtěl. Naštěstí se ale o něj útulek postaral, vykrmil ho a zveřejnil jeho fotku na sociálních sítích.

Lupiči nechali pejska na ulici

Lidé nejen z Ukrajiny, ale z celého světa sdíleli tuto fotografii, když se najednou stalo něco neuvěřitelného. Dva dny po zveřejnění se útulku ozvala žena, která se k němu přihlásila jako ke svému ztracenému psovi. Všichni si mysleli, že se jedná o pejska bez majitele, ale realita byla jiná. Před dvěma lety lupiči ukradli majitelce psa z její zahrady, nakonec ho nechali na ulici.

Pes si ji pamatoval

Hledala svého pejska dva roky,“ uvedla zaměstnankyně útulku. Nakonec se ti dva opět setkali, a to díky sociálním sítím. Tímto ale jejich dojemný příběh nekončí. Když si žena pro psa přijela, nastalo neuvěřitelně krásné přivítání. Pes si ji očividně pamatoval a bylo vidět, že se mu po ní stýskalo „Děkujeme všem, kteří náš příspěvek sdíleli,“ napsal útulek na svůj profil. „Právě díky vám se podařilo psa zachránit a vrátit ho zpátky domů“

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net