Osudové setkání jim obrátilo život naruby. Ženy po několika letech přátelství zjistily málo pravděpodobnou novinku

Kamarádky se poprvé setkaly v roce 2013, když pracovaly ve stejném baru v Connecticutu. Okamžitě se daly do řeči a cítily, jako by potkaly svou spřízněnou duši. Spojovala je podobná minulost, obě byly vychovávány jedním adoptivním  rodičem. “Myslím, že adoptovaní lidé chápou lépe jiné adoptované jedince,” řekla Cassandra. Najednou každá z žen našla někoho, kdo rozumí jejímu životu.

Nejlepší přítelkyně

Poté, co se z Julie a Cassandry staly nejlepšími přítelkyněmi, zvykly si na to, že jim jejich okolí často naznačuje, jak moc jsou si podobné. Ale nikdy o tom hlouběji nepřemýšlely. Před dvěma lety se však Cassandra začala více zajímat o svou biologickou rodinu. Brzy na to, kdy se spojila se svými ztracenými blízkými příbuznými, zjistila, že její biologický otec dal k adopci ještě jednu dceru. Tato informace ženu přiměla naskočit do auta a okamžitě se rozjet zpět do Connecticutu, aby přiměla Julii k podstoupení testu DNA. V lednu letošního roku zasáhl osud – ženy zjistily, že jsou skutečně pravými sestrami.

Nejsou samy

A co víc, mají ještě další sourozence. Cassandra a Julia byly sice jediné, které byly adoptovány, ale na své rodiče se nezlobí. Moc dobře vědí, že za dané situace pro ně udělali to nejlepší, co mohli. Nyní je celá rodina opět spolu. Život může být jedno velké překvapení, co říkáte?

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com