Otec dceři obětuje všechen volný čas a na své koníčky nezbývá čas. Na den otců se mu proto rozhodla odvděčit obálkou s překvapením

Derek Godwin je hrdý otec. Podporuje svou dceru v její sportovní kariéře, co to jen jde. Zatím se zúčastnil všech jejích basketbalových zápasů na střední i vysoké škole, i když to znamenalo, že přijde o fotbalovou sezónu a svůj celoživotní sen být přítomen na zápasech oblíbeného týmu Philadelphia Eagles. Ovšem jeho oběť nezůstala bez povšimnutí jeho dcery Dayony.

Důležitý plán

Dayona po své promoci vymyslela zvláštní plán, jak svému otci oplatit jeho laskavost a splnit mu tak jeho veliký sen. Aniž by to věděl, Dayona koupila dva lístky na hru Eagles versus Washington na Den otců. Co to znamená? Že Derek konečně uvidí osobně hrát svůj oblíbený tým, kterému fandí celý svůj život.

Odhalení překvapení

Když Dayona odhalila své neuvěřitelné překvapení Derekovi, jeho reakce byla k nezaplacení. Přesně pro takové momenty je krásné někoho obdarovávat.

„Tati,

vím, že tohle pro nás není typické, ale věř mi, že to všechno bude stát za to. Chtěla bych začít tím, že ti řeknu, jak úžasný jsi otec. Jsem požehnaná a vděčná za to, že mi někdo jako ty ukázal, jaký by měl muž být a jak si zasloužím, aby se se mnou zacházelo.

Náš vztah otce s dcerou spojuje sport. Tu vášeň mám právě od tebe. Vytvořili jsme si vzpomínky, které si uchováme po celý život. Seznámil si mě s mými dvěma oblíbenými týmy: Lakers a Eagles. Už dlouho jsi velkým fanouškem Eagles…déle, než jsem vůbec na světě, ale nikdy si je neviděl hrát. Půjdeme společně na náš první fotbalový zápas NFL a vytvoříme si další vzpomínku, kterou si budeme pamatovat po zbytek života.

Miluji tě, tati, a nemůžu se dočkat, až s tebou tento okamžik zažiji.“

To jsou slova, která rozplakala hrdého tátu. Není divu, že ho dojala k slzám. Nezapomeňte se na jeho krásnou reakci podívat na níže uvedeném videu:

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Inspiremore.com