Mladík zjistil, že je dlouhých 13 let na seznamu pohřešovaných osob. Vyšlo najevo, že jeho otec spáchal ohavný zločin

Není snad nic horšího než v životě přijít o dítě. Dnešní příběh ale není o smrti blízkého člověka, ale o jeho zmizení. Otec Juliana Hernandeze jej odvedl od matky, když mu bylo pouhých 5 let, a zanechal po sobě pouze vzkaz. Julianova matka svého syna okamžitě nahlásila jako pohřešovaného a nikdy se nevzdala naděje, že se s ním opět shledá. Po dlouhých 13 letech se jí sen splnil.

Matka se nikdy nevzdala

Když Julianův otec se svým uneseným dítětem uprchl do Ohia, změnil jméno sobě i synovi. Skrývali se před očima, které by je mohly poznat, ale jinak žili šťastný život, i když si Julian občas přál mít matku. To ještě netušil, že jeho skutečná matka sleduje každý tip, který k ní dorazí, aby jej nalezla. Julian žil v naprosté nevědomosti. Až do dne, kdy se chtěl zapsat na vysokou školu.

Jméno neodpovídá sociálnímu pojištění

Julian Hernandez si začal klást otázky ve chvíli, kdy vyplňoval přihlášku na vysokou školu a všiml si, že číslo sociálního pojištění neodpovídá jeho jménu.

Pravda začala pomalu vycházet na povrch

Julian kontaktoval školního poradce ohledně zjevné záměny. Ten si uvědomil, že Julian by mohl být jedno z pohřešovaných dětí vedené v Národním centru pro pohřešované a zneužívané děti. A také že ano. Byl zde registrován dlouhých 13 let jako pohřešovaná osoba. Jeho vlastní otec, se kterým stále žil a měl s ním dobrý vztah, jej kdysi unesl.

Setkání po několika letech

Julianova matka měla nepopsatelnou radost, když slyšela, že je její syn naživu a vede se mu dobře. A jak to dopadlo s otcem? Julian požádal soud, aby jej ušetřil. Řekl, že vyrůstat bez matky je bolestivé, ale vzít mu otce znamená dělat totéž neustále dokola. Přestože se jednalo o smutný příběh se šťastným koncem, Julian svému otci odpustil.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net