Otec zemřel měsíc před svatbou své dcery. Její bratr ale nechtěl, aby přišla o svůj tanec s otcem a připravil dojemné překvapení

Blížil se den, kdy Andrea řekne ANO muži svého života, když udeřila nečekaná rána. Jejímu otci byla diagnostikována rakovina a zemřel ještě dříve, než měl možnost odvést svou dceru k oltáři.

S poutem mezi otcem a dcerou může soupeřit pouze jeden vztah, a to vztah bratra a sestry. Bratr, jako jediný v tomto příběhu, mohl chápat bolest, jakou jeho sestra prožívá a pro její speciální den si připravil velkolepé překvapení.

Vzhledem k tomu, že nebylo možné uspořádat tanec otce s dcerou, Andrein bratr se rozhodl, že takový okamžik nelze jen tak vynechat, ať už jsou okolnosti jakékoliv.

Udělal si čas a nahrál pro tuto příležitost zvláštní píseň, do které vložil srdce a duši. Vytvořil tak dokonalou píseň a své sestře dopřál jednu z nejpřekvapivějších chvílí v jejím životě. Ostatní muži z její rodiny postupně přistupovali, aby si s nevěstou zatančili.

Jak jistě správně tušíte, po skončení písně nezůstalo jediné oko suché. Přesvědčit se o tom můžete na následujícím videu:

Jak se vám dnešní příběh líbil? Pokud ano, sdílejte jej mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: viralnova.com