Oživte svůj domov pomocí důmyslných triků. Není třeba velkých výdajů, jen trocha kreativity

Všichni milujeme stylový domov, zvláště ve svátky se jej snažíme zařídit do útulného, teplého a příjemného prostředí. Ovšem každá výzdoba si žádá zvláštní vydání našich financí. My pro vás dnes ale máme jednoduché tipy a rady, jak provést změny ve své domácnosti levně a efektivně. Chce to jen trochu důmyslnosti a kreativity.

Použijte zrcadla jako iluzi

Pokud je váš domov menší a chcete mu dodat rozsáhlejší prostor, umístěte zrcadla na dveře skříní nebo na boční stěnu ložnice. Vytvoříte tak iluzi větší místnosti.

Vytvořte barevný rám kolem vaší televize

V dnešní době moderních technologií se uchylujeme k čím dál tím větším televizorům, které nakonec tvoří dominantu našeho obývacího pokoje. Proto byste tomuto místu měli věnovat zvláštní péči a učinit z něj centrum pozornosti vytvořením nápaditého barevného rámečku.

Skryjte kabely

Můžete se snažit uklízet sebevíc, ale vždy vám čistý domov budou kazit kabely a dráty, kam se podíváte. Zkuste použít tyče na záclony nebo hadici od sprchy k jejich zakrytí. Místo bude vypadat uklizeně a stylově.

Tmavé stropy vypadají vyšší

Místnost s nízkými stropy může působit stísněně, ovšem se správnou volbou barvy může strop vypadat vyšší. Stačí jej vymalovat kontrastní tmavší barvou, která místnosti dodá větší hloubku a jemnost.

Zarámujte zrcadla

Místo toho, abyste na stěnu umístili obyčejné zrcadlo, vytvořte kolem něj rám s různými styly, hodícími se do vašeho interiéru. Místnost bude vypadat stylověji a především elegantněji.

Jaké vychytávky používáte ve své domácnosti vy? Dejte nám vědět své tipy do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: zeptha.com