Páry, které podle znamení zvěrokruhu čeká v roce 2021 rozchod

Rok 2020 je již za námi se svými vlastními jedinečnými okamžiky, které lze považovat jak za veselé, tak pochmurné. My jsme nyní vyrazili vstříc novým zážitkům v roce 2021. Některým znamením zvěrokruhu slibuje štěstí a sladkou budoucnost, zatímco jiným připravuje vážné obtíže. Některé páry budou muset pracovat na nalezení vnitřní rovnováhy, protože existuje vysoká šance, že se pouto mezi dvěma lidmi v průběhu roku přetrhne. Budou muset čelit obtížným situacím a možná i rozchodu. Podívejte se, kterým dvojicím hrozí v roce 2021 rozchod.

Blíženci a Kozoroh

Láska tohoto páru doposud dokázala překlenout velkou propast, která mezi Blížencem a Kozorohem leží. Jejich temperamenty jsou nebe a země, není tedy divu, že rok 2021 společně zřejmě nepřežijí.

Lev a Býk

Lev je ambiciózní, silná postava, okořeněná zvláštním odhodláním. Proto je schopen dostat se do mnoha střetů s tvrdohlavým Býkem, pro kterého je vytváření kompromisů stejně tak obtížné jako pro Lva.

Štír a Rak

Oba mají silnou vůli a oba jsou zároveň naprosté protiklady. Štír a Rak prošli v roce 2020 mnoha obtížemi, ale letos se tento milostný příběh chýlí ke konci. Štír snadno překročí hranice odloučení, protože ví, že život jde dál.

Ryby a Vodnář

Ryby, pokud žárlí, mohou být velice nesnesitelné a majetnické, což nepochybně ospravedlní rozchod. Tyto paranoidní krize není Vodnář ochoten snášet.

Obrázky: Freepik