Po dvou chlapcích si přáli holčičku. Nejprve byl problém otěhotnět, ale nakonec se zadařilo, což ale nebylo tím největším překvapením, které na rodiče i lékaře čekalo

Megan Hulen a její manžel Joshua byli rodiči dvou malých chlapců, Jacoba, kterému v té době bylo 7 let, a Matthewa, jemuž byly 2 roky. Rodiče však toužili ještě po dceři, proto se rozhodli, že zkusí štěstí ještě potřetí. Vzhledem ke zdravotním komplikacím, kterými Megan trpí, nebylo snadné otěhotnět.

Syndrom polycystických ovarií

Megan trpí syndromem polycystických ovarií, proto pro ni nebylo snadné otěhotnět už u svých dvou synů. Zpočátku tedy váhala, zdali do toho jít potřetí, a to především z toho důvodu, že její mladší syn Matthew trpěl několika zdravotními komplikacemi ihned po svém narození. Manžel ji však nakonec přesvědčil. Tak začal další vyčerpávající proces umělého oplodnění.

Překvapení byli rodiče i lékaři

Nakonec se povedlo a Megan skutečně otěhotněla. To ovšem nebyl jediný zázrak, který se stal. Když ultrazvuk odhalil, že si v ženině děloze lebedí ne jedno dítě, ale hned pět, byli šokováni nejen rodiče, ale i lékaři. „Myslím, že jsem plakala asi hodinu v kuse. Jsem drobná, říkala jsem si, kam by se všechny ty děti vešly a hlavně, jak to bude celé fungovat? Naše rodina se přes noc rozrostla ze čtyř členů na devět,“ vzpomínala Megan na svou první reakci, když zjistila šokující zprávu.

Porodila zdravé děti

I když bylo riziko skutečně veliké, těhotenství probíhalo v pořádku a paterčata se nakonec narodila ve 32. týdnu zcela zdravá. Navíc byla venku neuvěřitelně rychle, všech pět dětí se narodilo za pouhé čtyři minuty. Matka přiznává, že první rok byl velmi náročný, nikdy se s manželem nedokázali uvolnit a odpočinout si, protože v době, kdy skončila krmení, mohl začít celý proces znovu. Ale nejstarší syn Jacob hodně pomáhal a choval se skutečně jako zodpovědný starší bráška.

Rodina je velmi šťastná

Rodina nemůže být šťastnější. I přes některé negativní poznámky okolí jsou všichni členové rodiny spokojení, milují se a podporují. Rodiče jsou nyní nejvíce zvědaví, jak se bude vyvíjet dál vzájemný vztah všech sourozenců. Snad na sebe budou laskaví jako teď.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Dailystar.co.uk