Pilot zachoval chladnou hlavu a nouzově přistál mostě v plném provozu

Osmnáctiletý pilot nouzově přistál s letadlem v plném provozu na mostě v New Jersey poté, co nastaly na problémy s motorem. Automobily jezdily plně v obou pruzích, ale chlapci se podařilo najít mezeru, kam by mohl letadlo umístit. Zatím není známo, co incident způsobilo. Tak jako tak je pro nás mladý pilot hrdinou.

Chlapec zachoval chladnou hlavu

Landon Lucas letěl letounem pro Paramount Air Service, když si všiml problémů s motorem poblíž oblasti Atlantic City. Mladý pilot se pokusil vrátit na městské letiště Ocean City, ovšem při cestě zpět na letiště, kde Landon doufal v bezpečný návrat, si všiml mezery v dopravním provozu na mostě poblíž Jersey Shore. Jakmile mu došlo , že by mohl vyřešit situaci hned, zachoval chladnou hlavu a rozhodl se s letadlem přistát přímo na mostě.

Nikdo nebyl zraněn

Podle NBC Philadelphia Landon přistál, aniž by zranil sebe nebo ostatní lidi na mostě. Zároveň nebyly způsobené žádné škody, ani na letadle, mostě či vozidlech. Dle svědků přistál naprosto dokonale a s lehkostí. Na místo činu se rozjely policejní jednotky a technici, kteří začali odstraňovat křídla z letadla před jeho odtažením pryč. Porucha se nyní vyšetřuje.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Nbcnews.com