Plešatí muži jsou považováni za atraktivnější, inteligentnější a také úspěšnější. Souhlasíte?

Je až neuvěřitelné, do jaké hloubky dokáží muži řešit své vlasy. Ale není se co divit, protože dvě třetiny mužů po dosažení 35 let věku vykazují značné řídnutí vlasů a po padesátce se jejich počet šplhá až na 85%. Ovšem jejich obavy se mohou nyní rozplynout, protože studie zjistila, že plešatí muži jsou považování za dominantnější, úspěšnější a silnější než muži s hustou kšticí.

Vypadávání vlasů nebrání úspěchu

Díky tomuto zjištění tedy není divu, že v akčních filmech často dominují fešáci jako Dwayne „The Rock“ Johnson, Bruce Willis nebo Jason Statham. Tito hollywoodští herci nedovolí něčemu tak bezvýznamnému, jako je vypadávání vlasů, aby jim bránilo v dosažení jejich úspěchu.

Plešatí muži jsou inteligentnější a moudřejší

Podle další samostatné studie jsou muži s vyholenými hlavami považováni také za inteligentnější a moudřejší. Je možné, že to bude mít něco společného s tím, že vypadají starší a tím i vážnější.

Plešatost není to samé jako holá místa na hlavě

Nepleťme si ovšem plešatost a holé kolečko na hlavě obklopené zbývajícími vlasy. Takoví muži jsou považování za méně atraktivní. Takže pro ty, kteří nosí na hlavě řídká místa bez vlasů, nastal nejvyšší čas vzít do ruky holicí strojek a nebát se oholit si celou hlavu. Během pár minut budou patřit do zcela jiné kategorie mužů.

Co říkáte na výsledky této studie? Souhlasíte s nimi? Dejte nám vědět své názory do komentářů a neváhejte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com/