Ihned po šestinedělí zjistila, že je znovu těhotná. Tentokrát na novopečenou maminku čekalo ještě větší překvapení

Eliza Kirby právě porodila své první dítě, dceru jménem Charlie. Žena a její manžel si užívali rodičovství a svému dítěti dávali tolik lásky, kolik jen mohli. Vůbec netušili, jaké překvapení na ně čeká.

Kojení je účinnou antikoncepcí

Pouhých 6 týdnů po dceřině narození lékaři manželům oznámili další radostnou novinu. Nastal čas na nákup dalších botiček, a to hned po dvou párech. Novopečení rodiče čekali dvojčata. Eliza si vůbec nepředstavovala, že by mohla být tak brzy znovu těhotná, vždyť stále ještě kojila. Kojení je totiž velmi dobrou formou přirozené antikoncepce.

Jeho smyslem je, že příroda poskytne ženám časový úsek, během něhož se tělo matky musí zotavit před dalším těhotenstvím. V této době neprobíhá ani žádná menstruace. Kojení je velmi účinné, pouze 2 ze 100 žen v tomto období znovu otěhotní. Eliza si nikdy nepomyslela, že by mohla být jedou z nich.

Žena se stala varováním pro ostatní ženy

„Můj lékař nyní používá můj případ jako varování pro páry, které po narození dítěte neplánují používat antikoncepci,“ říká Eliza. Eliza a Ben tomu nemohli uvěřit. Byli překvapeni, protože je nikdy nenapadlo, že by mladá maminka tak brzy po narození prvního potomka znovu otěhotněla.

„Udělala jsem si čtyři těhotenské testy. Když jsme to zjistili, Ben zbledl,“ vzpomíná žena. Manželé si nejprve mysleli, že se lékař díky svému nízkému věku a malému počtu zkušeností spletl. Ale nespletl. I když dvojčata byla pro novopečené rodiče velikým překvapením, byli šťastní.

Úvodní obrázek: S vědomím Eliza Kirby, Zdroj: Viralistas.com